۹ سایت برگزیده برای ایمیل مارکتینگ

 

ایمیل مارکتینگ و ارسال ایمیل تبلیغاتی از تکنیکهای فناناپذیر بازاریابی اینترنتی هستند که البته زمینه کلاهبرداری بسیاری هم ایجاد کرده اند و همین باعث شده است تا حد زیادی نام این روش با بدی عجین شود!

تعداد سایتهای سرویس دهنده ایمیل مارکتینگ در دنیا بسیار زیاد است اما در این پست به معرفی 9 گزینه برگزیده خواهیم پرداخت که در میان آنها چند سایت ایرانی نیز وجود دارد:

 
1. MailChimp

یکی از با کیفیت ترین، محبوب ترین و منعطف ترین سرویس های ایمیل مارکتینگ دنیا. مهمترین مزیت این سرویس امکان ایجاد اکانت رایگان است که در آن میتوانید تا ۲۰۰۰ عضو به رایگان داشته باشید و البته برای هر یک حداکثر ۶ ایمیل در ماه می توانید بفرستید یعنی مجموعاً ۱۲۰۰۰ ایمیل رایگان میتوان ارسال نمود.

    این سرویس به شدت و به طرز وحشتناکی با اسپمرها مشکل دارد. پس اسپمر عزیز، توجه داشته باش که به فکر استفاده از سرویس رایگان میل چیمپ نباشی به نفعت خواهد بود!


 
2. iContact

هر کس یک بار اسم ایمیل مارکتینگ را شنیده باشد، اسم iContact را هم شنیده است مخصوصاً که به نام آن کلاهبرداریهای زیادی هم در وب فارسی انجام شده است و احتمالاً همین الآن هم می شود!

 
3. GetResponse

یکی از سرویسهایی که البته بلاگهای زیادی در سطح جهان از آن بهره میگیرند. قیمتهای بسیار مناسب و البته کیفیت بالای سرویس ها و پشتیبانی قوی از ویژگی های قابل ذکر این سرویس است.
 
4. Aweber

یکی دیگر از به قول معروف سرویس های تاپ ایمیل مارکتینگ در دنیا که همچون سایر سایتهای معرفی شده در این لیست، کیفیت سرویس و پشتیبانی بسیار بالایی دارد.

 
5. Constant Contact

این سایت که کلاً روی ارتباط آنلاین با مشترین مانور میدهد دارای بخش سرویس ایمیل مارکتینگ است که در رنکینگهای بسیاری رتبه های خوبی بدست آورده است لذا این سایت را نیز در نظر داشته باشید.

 
6. Campaign Monitor

سایت ۸۰۰۰ بر اساس رتبه بندی الکسا و دارای یوزرهای فراوان و البته معرفی شده در رنکینگهای متفاوت. نکته جالب توجه این است که با سرویس این سایت میتوانید به ازای هر ایمیلی که ارسال میکنید و بسته به تعداد دریافت کنندگان پرداخت داشته باشید (این سرویس در برخی دیگر از سایتها نیز ارائه می شود.)

 
7. Vertical Response

سرویس جالب هر ایمیل ۱ سنت از نکات برجسته ی این سایت است. حضور این سایت در رنکینگهای متعدد حاکی از کیفیت بالای سرویس ایمیل مارکتینگ آن است.

 
8. Mad Mimi

به عنوان آخرین سایت انگلیسی زبان ایمیل مارکتینگ از این سایت جالب نام میبرم. سرویس رایگان این سایت به شما امکان مدیریت ۲۵۰۰ عضو با قابلیت ارسال حداکثر ۱۲۵۰۰ ایمیل ماهیانه را می دهد. البته هوس دور زدن و ساختن چندین اکانت به سرتان نزند… .

 

موارد فوق برترین های ایمیل مارکتینگ در سطح جهان بودند اما دو مورد آخر را به معرفی دو سایت تقریباً تازه کار ایرانی اختصاص میدهم تا مقایسه ای داشته باشید از امکانات و کیفیت سرویس و همچنین با نمونه های داخلی آشنا بشیم:

 
9. Mailportal.ir

یکی از سایتهای ارسال خبرنامه که قادر است خبرنامه های کاربران را با کیفیت بسیار بالایی به اینباکس ارسال کند، کاربران با استفاده از پنلی با امکانات کامل میتوانند بدون نگرانی از تعداد اسپم بالا خبرنامه های خود را به دست مخاطبینشان برسانند.

برای استفاده از این سرویس شما میتوانید از پنل نسخه رایگان میل پورتال استفاده کنید و سپس در صورت نیاز پنلتان را ارتقا دهید.

www.MailPortal.ir